top of page

HİZMETLERİMİZ

Otelimizde engelli veya çocuklu misafirlerimiz için engelli rampası ve asansör bulunmaktadır.

 

Tesisimizde yaz aylarında sabah açık büfedeki çeşitli kahvaltılıklarımızdan yiyip akşam yemeğinde ise yine açık büfedeki lezzetli yemeklerimizden tadabilirsiniz. Gün boyunca ekstra olarak kafeteryadan plaja, havuza veya bahçeye yiyecek ve içecek siparişi verilebilmektedir.

 

Otelimizin hemen önünde bulunan plajda misafirlerimize şezlong ve şemsiye ücretsiz olarak temin edilmektedir. Ayrıca misafirlerimiz havuz bölümünde de gün boyu güneşlenebilmektedir.

 

Bahar ve kış aylarında ise misafirlerimiz odalarının içine kadar giren dalga sesleri ile günlük hayatın stresinden uzaklaşabilir, lobide bulunan şöminenin karşısında içeceklerini içip keyifle oturabilmektedir. 

 

Konaklamanız esnasında oluşacak herhangi bir soru için resepsiyonumuz 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

AKTİVİTELER

Acet Hotel konum itibarı ile Kapıdağ yarımadasında yer almaktadır. Misafirlerimiz özel araçları ile Kapıdağ Yarımadasında bulunan bakir koyları dolaşabilir, keşfedilmemiş şelaleleri ve antik kalıntıları gezebilirler.

 

Kapıdağ'da ayrıca ATV safari turları, avcılık, trekking, dağcılık gibi aktiviteler de yapılmaktadır. Otelimizin hemen önünde bulunan sahil şeridi sporsever misafirlerimiz için büyük bir avantajdır. Araba kullanımın yasak olduğu bu şerit boyunca misafirlerimiz yürüyüş, koşu ve bisiklet gibi sporları büyük bir keyifle yapmaktadır.

 

Misafirlerimiz ayrıca otelimiz önünde bulunan plajdaki su sporları merkezinden kano, deniz bisikleti, jet-ski kiralayarak gün boyu değişik su sporları ile eğlenceli vakitler geçirebilir.

 

Pazartesi ve cumartesi günleri Erdek'te kurulan lokal pazarlardan organik ve yerel ürünler satın alabilirsiniz.

 

Ayrıca tesisimizden Marmara adasına, Avşa adasına , Bandırma'ya (20 km), Manyas Kuş Cennetine (38km), Gönen Termal kaplıcalarına (48 km) yapacağınız günübirlik geziler ile tatilinize ayrı bir renk katabilirsiniz.

bottom of page